O nás

Dlouholeté zkušenosti, moderní technologie a osobní přístup.

Proč zvolit péči u nás?

Naše mnohaleté zkušenosti v oborech estetické stomatologie, parodontologie, endodoncie, konzervační či protetické stomatologie jsou zárukou toho, že o Vaše zuby bude postaráno tím nejlepším možným způsobem.

Při naší práci se věnujeme každému klientovi individuálně. Respektujeme jeho požadavky, podrobně vysvětlíme průběh ošetření. Pro výkony mimo rámec zdravotního pojištění u nás navíc pacient obdrží léčebný plán v písemné formě i cenovou kalkulaci, takže má dopředu veškeré potřebné informace.

Jakou péči poskytujeme?

V první řadě hlavně klademe důraz na prevenci. Naším prvořadým cílem je onemocnění Vašich zubů a dásní předcházet. K tomu slouží zásady dentální hygieny, se kterými Vás detailně seznámíme a naučíme Vás používat potřebné pomůcky. Pokud se Vám podaří tyto zásady prevence zavést a správně dodržovat, nemusíte se o své zuby obávat, k nám budete chodit jen na preventivní prohlídky.

Naše komplexní péče zahrnuje vedle pravidelných preventivních prohlídek a běžných stomatologických zákroků také řešení složitějších problémů ve Vašich ústech. Věnujeme se endodoncii, konzervační či protetické stomatologii a parodontologii.

Může se stát, že Vaše zuby jsou sice zdravé, ale nevyhovují z hlediska estetiky. I zde jsme připraveni podat Vám pomocnou ruku. Provádíme estetické korekce tvaru zubů či jejich barvy, a to s minimálním zásahem do přirozené zuboviny.

K výkonům, které nejsou v našem portfoliu odbornosti (jako jsou např. zubní implantáty), Vás odešleme na vhodná pracoviště, s nimiž úzce spolupracujeme.

Veškeré zmiňované zákroky provádíme s maximální přesností a s minimalizací nutného zubního zákroku, tedy s co nejmenší ztrátou přirozené zuboviny. A samozřejmě bezbolestně.

Přístrojové vybavení

Naše pracoviště používá moderní přístrojové vybavení. Zvláště bychom chtěli poukázat na operační mikroskop. Bez mikroskopu se nemůže obejít žádné moderní stomatologické pracoviště. Především v endodocii je mikroskop nezbytností. Tak jemnou a detailní práci nemůže lékař provést kvalitně, aniž na to opravdu dobře vidí. Úspěšnost endodontického ošetření provedeného pod mikroskopem mnohanásobně vzrůstá. Ale i v estetické stomatologii a v dalších oblastech je mikroskop neocenitelnou pomůckou.

Zdravotní pojišťovny

Tři dny v týdnu ošetřujeme pacienty „na pojišťovnu“, ve zbylých dvou dnech nabízíme svůj čas pacientům pro výkony mimo úhradu zdravotních pojišťoven.

Důvodem je to, že zdravotní pojišťovny vyplácí za většinu zákroků příliš nízké částky. To lékaře v moderně vybaveném stomatologickém zařízení staví do obrovského časového tlaku a umožňuje mu to věnovat se pacientovi jen několik minut a za použití nejlevnějšího materiálu i techniky. Takové ošetření „na pojišťovnu“, ať již mluvíme o výplních nebo třeba endodoncii, nemůže být kvalitní a dlouhodobě trvanlivé. Časem vede ke ztrátě zubu. Taková práce netěší ani nás.

Proto jsme se rozhodli Vám nabídnout možnost ošetření, které si sice budete muset uhradit, ale bude vysoce kvalitní a esteticky dokonalé. Navíc na Vás budeme mít dostatek času a také objednací lhůty v těchto dnech budou nepoměrně kratší.